Hakkımızda

 

 

 

 

Savunman.net olarak amacımız hukuk alanında iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getirmektir. Bu kapsamda iş arayan adaylardan özgeçmiş (CV) vb. dâhil hiçbir şekilde kişisel bilgi kaydı istememekteyiz. Hukuksektöründe iş arayan adaylar doğrudan işveren firmalarla iletişime geçmektedir.İlgili kanun uyarınca iş arayanlardan ve işverenlerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Sitemiz tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Hukuk Sektörünün eleman ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yapılmış sektöre özel iş ilanı sitesidir.. Avukatlar ve Hukuk Büroları ücretsiz üye olarak, herhangi bir ücret ödemeden sınırsız sayıda eleman alım ilanı verebilirler... 
Avukat ilanları, Stajyer Avukat ilanları, hukuk öğrencisi ilanları, katip ilanları, yönetici asistanı ilanları, çağrı merkezi personeli ilanları, muhasebe departmanı ilanları, bilgi-işlem personeli ilanları, insan kaynakları personeli ilanları, adliye personeli ilanları ve bir hukuk bürosunda bulunan diğer departmanlara ait ücretsiz personel işe alım ilanlari..

Hukuk dilinin Türkçeleştirilmesi çalışmaları kapsamında İtalyanca kökenli Avukat sözcüğü yerine Türkçe Savunman sözcüğü türetilmiştir..

Not: Avukat ( Advocacia ) (İtalyanca), Lawyer ( ingilizce ), Savunman ( Türkçe ) 

 

Öneri ve şikayetleriniz için bilgi@savunman.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

.